Нові надходження

 02.01.2014
Шкільна бібліотека отримала нові художні книги 09.01.2013

 До бібліотеки надійшла нова художня та довідкова література:


 До збірки відомої української письменниці і перекладачки Наталки Сняданко "Амаркорд" увійшли вибрані романи у новій авторській редакції, а також не опублікований раніше в Україні есей. У своїй творчості Наталка Сняданко робить спробу серйозногог, хоча й іронічно оформленого усвідомлення та переосмислення цілого періоду пострадянської історії. Байдуже, про що пише Сняданко - про зівяле кохання, гопників у ніч Івана Купалу чи про джазову співачку з облущеними нігтями,-читати її однаково тепло й приємно...
   В історії України, напевне, немає більш суперечливої в оцінках істориків події, ніж Переяславська рада 1654 року. Ще М. Грушевський слушно зауважував, що ніхто ні тоді, у XVII столітті, ні пізніше й гадки не мав про те, якого значення набуде з часом ця подія для нашої країни.І зараз залишається більше питань, ніж відповідей. У виданні наведено матеріали з багатьох джерел, у яких з різних точок зору висвітлюється проблема українсько - російськкого зближення 1653-1655 років.

В цьому словнику подано сучасну технічну тернінологію мережевих та не мережевих електронних видань. Систематизовано знання з термінології для полегшення професійної діяльності у галузі розробки та розповсюдження електронних медіа, а також для зручності користування електронними виданнями. У додатку наведено слова та словосполучення компютерного сленгу, іншомовні слова та словосполучення, від яких походять терміни. 
   Для всіх, хто цікавиться проблематикою електронних видань.


  Що нам відомо про сподвижників Богдана Хмельницького? Проте людей, котрі повязали власну долю з боротьбою славного гетьмана? Ким вони були, як жили, що залишили по собі? Як не сумно це розуміти, але про Івана Богуна, Данила Нечая, Максима Кривоноса і багатьох інших відомих значно менше, ніж заслуговують ці люди за свої життя, що вони їх поклали на олтар служіння Батьківщині. Герой твору Юрій Солока, полковник кальницький, вінницький і подільський, а пізніше й наказний гетьман Іван Богун є чи не найяскравішою постаттю в плеяді полковників Хмельницького. Чи таким він був,яким дозволив собі зобразити його автор? Чи зміг він показати його так, як того заслуговує славетний український лицар? 
   Залишимо це на суд читача, якого на сторінках цієї книжки чекають буревії україни XVII сторіччя.


   Цукровий діабет - грізне своїми ускладненнями захворювання. Проте цукровому діабету можна запобігти. Грамотне лікування інфекцій та інтоксикацій дозволяє запобігти цукровому діабету І типу, розповсюдженість якого сягає 15% у людей віком до 40 років. А раціональне харчування і відновлення печінки дозволяє запобігти цукровому діабету ІІ типу, що вражає кожного пятого віком понад 40 років. Профілактика лікування цукрового діабету дозволить зберегти трудові ресурси та продовжити середню тривалість життя.
   Інформацію в книзі викладена популярно і базується на сучасних знаннях з використанням багаторічного досвіду в галузі народної медицини.
   Книга розрахована на широке коло читачів.

Немає коментарів:

Дописати коментар